Regulacja i podstawowy serwis okien

Sprawne okna i drzwi to komfort i wygoda dla każdego użytkownika. Warto więc zadbać, aby mimo upływającego czasu były w dobrej kondycji. Dlatego zawsze namawiamy klientów na wykonywanie przeglądów okresowych – jest to zdecydowanie tańsze i mniej stresujące niż nagła awaria.

Wieloletni brak przeglądów, konserwacji oraz regulacji okien w odpowiednim czasie, często niestety staje się przyczyną nagłej awarii, która występuje zazwyczaj w najmniej odpowiednim momencie.

Zdecydowanej większości takich awarii można było uniknąć przez szybszą reakcję na pojawiające się nieprawidłowości w działaniu okien i/lub drzwi. Na pewno można było tym ograniczyć koszty naprawy, ponieważ na tym etapie wystarcza zazwyczaj tylko odpowiednia regulacja. Na przykład – prawidłowa konserwacja okuć okiennych zmniejsza opór pracy elementów metalowych, które podczas pracy nachodzą na siebie co skutkuje tarciem między nimi. Bez konserwacji okucia te szybko się zużywają, a konserwacja polegająca tylko na psiknięciu lekko jakimś preparatem jest nieporozumieniem.

Klientom oferujemy skuteczny serwis okien, czyli solidnie wykonaną regulację okien i ich odpowiednią konserwację.


Warning: Only the first byte will be assigned to the string offset in /home/wiesmal/domains/wiesmal.pl/public_html/wp-content/plugins/responsive-menu/v4.0.0/inc/helpers/custom-functions.php on line 218
WIESMAL - Naprawa Okien